אודות אדניות מעץ- איכות לבית ולגינה

אודות אדניות עץ הגליל

ברוכים  הבאים לאתר אדניות עץ הגליל,

 

 

איכות לבית ולגינה.

High quality wood planters
 

אדניות הגליל מספקת מגוון רחב של מוצרים כדי לענות על הצרכים של כל לקוח. החל מתכנון ראשוני וכלה בתהליכי אבטחת איכות סופיים, אנו מוודאים שהסחורה שלנו אמינה ויוצאת דופן. אנו גאים להיות אחד השמות הידועים ביותר בתעשייה. צרו קשר כדי לראות כיצד תוכלו להפיק תועלת מהמוצרים שלנו.​

אדניות הגליל הינו בית מלאכה מתמחה בייצור אדניות יפות מעץ מעוצבות,איכותיות בעיצובים מרהיבים ובמבחר אדניות רחב... ממוקם בגליל המערבי.
העיצובים קלאסיים נקיים עדינים המשרים יופי מיוחד, החומרים והצבע הם איכותיים מתאימים לתנאי חוץ ופנים.

החברה מספקת אדניות איכותיות,צבועות עם יריעות פנימיות מיוחדות לאיטום וכן נקוזי מים רלוונטיים וע"פ הצורך בד"כ באדניות גדולות גם נקוזי בטחון.
אדניות עץ באיכות גבוהה לבית,גינה,מתנות,תיחום ועוד....


למה לבחור אדניות עץ  ?
אין כמו היופי של העץ הטבעי ואין כל תחליף לעץ הטבעי הנותן את תחושת היופי והחמימות של הגן והטבע. אדניות הגליל בונה אדניות מעוצבות וחזקות העומדות בתנאים קשים לרבות שמש וגשם. ההקפדה על חוזק בחברת אדניות הגליל היא בעדיפות עליונה היות ובית האדנית העץ הפנימי נמצא תחת לחצים קשים כתוצאה מהאדמה, המים והשורשים וכן גם תהליך הצמיחה של הצמח והשורשים המתפתח בתוך האדניות העץ אשר צורך משאבים ומקום להתרחבות והתפתחות פנימית.אדניות הגליל לוקחת בחשבון את כל השיקולים השונים הנידרשים לבניית האדניות העץ ,אחרת היא  לא תעמוד בתנאים הקשים ותשחק עד כדי כשל   ותתפרק.           
אדניות הגליל הם איכותיות ומעוצבות ומשתלבות יפה עם,רהוט גן וגינה שונים כמו כן משתלבות בתיחום בתי קפה,מסעדות,מרפסת,מעקה,גג,גינה,עדן חלון,לתליה,אולמי שמחות ,מתנות,אדן חלון,מעקה  ועוד....

ללא פשרות !
החברה  מחוייבת לשרות ללא פשרות, יחס אדיב ,עמידה בלו"ז,מחיר הוגן הנותנת חווית קניה

לוגו אדניות הגליל
 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק