מאמר אדניות עץ-איכות לבית ולגינה

מאמר אדניות עץ הגליל

אדניות עץ:
עצות שימושיות וטיפים
איכות לבית ולגינה
אם אתם שייכים למגזר הפרטי או העסקי...
אם אתם משפצים או רכשתם נכס או מכינים את הגינה לאביב והקיץ
אם אתם מעוניינים בחמימות של טבע וגן גינה מרעננת לסביבה...
העץ הטבעי נותן יופי מיוחד ואין דומה לו וכן אין מחליף לתחושת החמימות שהעץ נותן.הפרחים והצמחים משתלבים יפה בתוך האדנית וזה מביא יופי לבית ולגינה ולמעשה האדנית בבית ובגינה הוא חלק מרהוט משלים.

אדניות עץ משושה
בתמונה הנ"ל מתארת אדניות מעץ עבור בית קפה בקניון המיועדת לאזור ציבורי שקהל רב עובר שם.האדניות הם גושניות בעלי פרופיל עץ רחב הנותן יציבות וכן אופי עיצובי המשרה חמימות של טבע.הסיגנון מתבטע בחיבורי שתי וערב אשר מחזק עוד את האדנית.
 ייצור  אדנית איכותית מתבטת בתהליך עבודה ארוך הלוקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים.ההקפדה החשובה והמאכזית היא החוזק היות והיא חייבת לעמוד בתנאים קשים של גינה: גשם,חום ומזיקים.בתוך האדנית קיים לחץ הניגרם מהמים,האדמה והשורשים המתפתחים בתוך האדנית וצורכת מקום להתרחבות.
במידה ולא נלקחים השיקולים הנדרשים ולא נלקחו החומרים המתאימים השונים לרבות חומרי הגנה כנגד מזיקים שונים האדנית לא תעמוד בתנאי גינה קשים ותשחק עד כדי התפרקות וקריסה.
התחזוקה היא פשוטה וקלה והיא ניגוב האדנית במטלית לחה ומריחה בשמן פישתן,זה ירענן את העץ ויתן  מראה חדש.
בשוק קיים מבחר רחב של אדניות שונות מסוגים שונים ומחומרים שונים שלהם יש מגרעות רבות.
אדניות הפלסטיק אינם יפות ונותנות הרגשה של זולות.העמידות שלהם לאורך הזמן היא קצרה,מתייבשות,נשברות ומתבלות ואין אפשרות לחדשם.
אדניות מבטון  משדרות קרירות ומשקלם כבד ודורשות איטום פנימי ואינו מחזיק מעמד מקבלים סדקים,נשבר,וגם הם לא ניתן לתיקון.
אדניות מחמר זה תלוי בארץ המוצא וכן בתהליך השרפה בתנור והגלזורות הרלוונטיות ,הם גם שבירים ובדרך כלל יתוסף עךיהם שכבה לבנה של שיירי מלח וסידן הקים במים.
הצמחים השונים גדלים בהתאם להסתגלות לשמש ישירה,צל,שמש חלקי,צל חלקי חצי-צל ועודד,לכן יש צורך למקם גם את האדנית בהתאם לסוג הצמח,את האדנית יש למלא באדמה אוורירית ואפשר לערבב עם מעט חומרי דישון והדברה כמו כן צריך להשקות לרוויה למשך מספר ימים ולהוריד את כמות ההשקייה בהדרגה פרטים מלאים ונוספים יש לברר במשתלה הקרובה לביתכם.
אדניות יפות מעץ משתלבות כהשלמה לריהוט גינה וגן,ריהוט חוץ, home decor, out furniture  כמו כן בבתי קפה,מסעדות,מרפסת,מעקה,אדן חלון ,לתליה,אולמי שמחות ועוד...
אדניות הגליל מייצרת אדניות יפות ואיכותיות מעץ.

מבחר אדניות יפות מעץ ופרטים ניתן לראות באתר האינטרנט שלנו.
אם המאמר נתן לכם ערך נשמח מאוד באם תעשו לנו : " like "
    
 
אדניות הגליל
אדניות עץ איכותיות-לבית ולגינה.
0524-833843
guyreg@bezeqint.net
                 
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק