אודות אדניות עץ

ברוכים  הבאים לאתר אדניות הגליל,

 

 

אדניות מעוצבות לבית ולגינה מעץ.

High quality wood planters

אדניות הגליל הינו בית מלאכה מתמחה בייצור אדניות יפות מעץ בעבודת יד איכותיות בעיצובים מרהיבים ובמבחר אדניות רחב... ממוקם בגליל המערבי.
העיצובים קלאסיים נקיים עדינים המשרים יופי מיוחד, החומרים והצבע הם איכותיים מתאימים לתנאי חוץ ופנים,שומרות על בדוד טמפרטורה המטיבה עם ההתפתחות של הצמח.
פרופילי העץ הם מעץ אורן איכותי ,בנוי בטכניקה של "שְתִי וָעֶרֵב" גלוייה וסמוייה הנותנת חוזק מיוחד.
המוצרים והמידות הם סטנדרטים .
החברה מספקת אדניות איכותיות,צבועות עם יריעות פנימיות מיוחדות לאיטום וכן נקוזי מים רלוונטיים וע"פ הצורך בד"כ באדניות גדולות גם נקוזי בטחון.
אדניות עץ באיכות גבוהה לבית,גינה,מתנות,תיחום ועוד....


למה לבחור אדניות עץ  ?
אין כמו היופי של העץ הטבעי ואין כל תחליף לעץ הטבעי הנותן את תחושת היופי והחמימות של הגן והטבע. אדניות הגליל בונה אדניות מעוצבות וחזקות העומדות בתנאים קשים לרבות שמש וגשם. ההקפדה על חוזק בחברת אדניות הגליל היא בעדיפות עליונה היות ובית האדנית העץ הפנימי נמצא תחת לחצים קשים כתוצאה מהאדמה, המים והשורשים וכן גם תהליך הצמיחה של הצמח והשורשים המתפתח בתוך האדנית עץ אשר צורך משאבים ומקום להתרחבות והתפתחות פנימית.אדניות הגליל לוקחת בחשבון את כל השיקולים השונים הנידרשים לבניית האדנית עץ ,אחרת היא  לא תעמוד בתנאים הקשים ותשחק עד כדי כשל   ותתפרק.           לפיכך האדניות העץ שלנו זקוקות לתחזוקה בסיסת פשוטה והיא ניגוב את האדנית מהעץ במטלית לחה ומריחתה בשיכבת שמן נדיבה, רצוי בשמן פשתן לעץ הניתן לרכישה בכול חנויות חומרי הבנין השונים. טיפול פשוט זה יאריך את חיי האדנית לשנים רבות, הטיפול גם ירענן את העץ ויתן לו חיים חדשים.
אדניות הגליל הם איכותיות ומעוצבות ומשתלבות יפה עם,רהוט גן וגינה שונים כמו כן משתלבות בתיחום בתי קפה,מסעדות,מרפסת,מעקה,גג,גינה,עדן חלון,לתליה,אולמי שמחות ,מתנות,אדן חלון,מעקה  ועוד....

ללא פשרות !
החברה  מחוייבת לשרות ללא פשרות, יחס אדיב ,עמידה בלו"ז,מחיר הוגן הנותנת חווית קניה
פרוייקטים
חלק מעבודות הפרוייטים שלנו היו בבית החולים כרמל...מרכז רפואי כפר ורדים...אולם שמחות גני לוי... בתים פרטיים ועוד.........

 
 
      
 
פרוייקט בית החולים כרמל -חיפה                             פרוייקט בית קפה גרג - קניון צים סנטר, מעלות

 
     

פרוייקט מרכז רפואי -כפר ורדים                                      פרוייקט אולם שמחות- גני לוי, נהריה 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק